Books: Minibooks

Number of items: 36

57 darabos minikönyv gyűjtemény. Benne sorszámozottak, kisebb példányszámúak, szépirodalom, szocreál, minikönyv gyűjtés
17416.

8 000 HUF
3 d szekszárdi vonatkozású, kereskedelmi forgalomba nem került minikönyv. Töttös Gábor: A vasparipától a bajnoki győzelemig; Hajdani szekszárdi arcképcsarnok, Igazságszolgáltatás a régi Szekszárdon.
17417.

8 000 HUF
Minikönyv: Érmeseink 76. A Montrealban megrendezett XXI. nyári olimpiai játékokon fogadalmat tevő magyar sportolók tiszteletére. Bp., 1976, Sportpropaganda Vállalat. Illusztrált, sorszámozott mikrokönyv két zománc jelvénnyel díszdobozban
17418.

Minikönyv: Érmeseink '76. A Montrealban megrendezett XXI. nyári olimpiai játékokon fogadalmat tevő magyar sportolók tiszteletére. Bp., 1976, Sportpropaganda Vállalat. Illusztrált, sorszámozott mikrokönyv két zománc jelvénnyel díszdobozban

1 200 HUF
22
Vegyes mini könyvtétel, 15 db:  Magyar Koszorúsok Albuma (1977), Olimpiai győzelmeink (1974), Hungary (1974), MTK-VM (számozott), Chamberlain: Parsifal mesék, Térkép és történelem (1979), ...stb. Különféle kötésben és kiadásban. Változó állapotban.
17419.

2 000 HUF
Vegyes mini könyvtétel, 15 db: DVTK, Borbély Tibor: Olimpiai sikereink, Európa bajnokságok fedettpályán, Kecskemét...stb. Különféle kötésben és kiadásban. Változó állapotban.
17420.

2 000 HUF
2 db minikönyv: Horváth János: Szövegszedési szabályok. Bp., 1971, Franklin. Kemény-kötésben. + Horváth János: Alkalmi nyomtatványok tervezése és szedése. Bp.,1969, Zrínyi. Egészvászon-kötésben. A szerző által dedikált.
17421.

1 000 HUF
Kossuth Lajos. Monokról indult el. 4. Ha még egyszer azt üzeni... 1854-1979. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1979, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, kis kopásnyommal. Számozott (550/08.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
17422.

800 HUF
Pest megye versekben. Szerk.: Baranyi Ferenc. Bp.,1975, Pest Megyei Tanács Közművelődési Bizottsága, (Egyetemi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Készült 1200 példányban,ebből 500 piros és 500 fekete számozással. Számozott (500/116.) példány, fekete számozással.
17423.

800 HUF
Jack London 2. Északi Odüszeia. Fekete Géza rajzaival. Bp., 1975., Ságvári Endre Nyomdaipari Szakmunkásképző Intézet. Kiadói nylon-kötés. Megjelent 500 példányban, ebből 100 példány piros számozással, 300 példány fekete számozással, 100 példány számozás nélküli. Kereskedelmi forgalomba nem került. Ez számozatlan példány. Ritka!
17424.

800 HUF
A nyomdászat dicsérete 5.: Horváth György: A tipográfia szolgálatában. Bp., 1975, Nyomdai Művészet Barátai,(Zrínyi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Készült 250 példányban, ebből 100 számozott példányban, 045. számú számozott példány.
17425.

800 HUF
Langenscheidts Lilliput Ordbog: Dansk-Engelsk. Berlin-Schöneberg,(1957),Langenscheidt. Dán és angol nyelven. Kiadói aranyozott nylon-kötés, a gerincen 267. számmal, a könyvtest elvált a borítótól.
17426.

800 HUF
Dr. Hermann István: Pannonhalma. Pápa, 1988. Kiadói vászonkötés, jó állapotban.
17427.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF