Books: Military

Number of items: 32

Panzererkennungsdienst. Bildheft 145. 1943. Német nyelven, sok illusztrációval. Hiányos borítókkal, elején szakadással, 116 p
16601.

8 000 HUF
A nagy háború írásban és képben 3 kötete: Északon és délen I. köt. , A nyugati hadszíntér I. köt., Az olasz háború.Bp., 1915-1917. Athenaeum. A mű 7 kötetben lenne teljes! Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott gerinccel, Az olasz háború gerince kopott.
16602.

6 000 HUF
16603.

4 000 HUF
16604.

3 600 HUF
9,73
10,59
Az oroszországi hadifogság képekben. Szerk.: Fejes István - Fejes Gyula. Rákospalota, 1931, szerzői. Kiadói festett vászonkötésben, gerince sérült
16605.

3 000 HUF
16
F. M. von Senger und Etterlin: Taschenbuch der Panzer. Müchen, 1969, J. F. Lehmanns Verlag. Kiadói műbőr kötésben, német nyelven, sok képpel és illusztrációval.
16606.

2 800 HUF
7,57
8,24
Tony Sloane: Francia idegenlégió. Vakító árnyak. Bp.,2005,JLX Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16607.

1 000 HUF
Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Bp., 1992, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötés.
16608.

1 000 HUF
16609.

1 400 HUF
16610.

800 HUF
16611.

4 000 HUF
16612.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF