15766. 365. Closed Online auction Books: History
1 000 HUF
0 HUF
Gróf Széchenyi István Emlékkönyv. Szerk.: Nyesti Pál. Kiadja a gróf Széchenyi István emléke ápolására alakult bizottság. Bp., 1905, Otthon-ny. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval,
Photo of the item taken by : ra