10173. 364. Closed Online auction Paintings and graphics
11 000 HUF 29,73 EUR, 32,35 USD
0 HUF
Santhó M. jelzéssel: Kastély, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24,5x34,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk