Books: Religion

Number of items: 38

Örvendi Molnár Ferenc: Lelki tár-ház, avagy az O es Uj Testamentum canonicus könyveinek rövid summái. Mellyek magyar rythmusokba foglaltattak, és egy-módu nótára szabattattak, -- által. Lötsen 1692. Brever Samuel. 213 + 4 p. Körbevágva, modern egészvászon kötésben az eredeti borító másolatának felhasználásával. Árverésen még nem szerepelt! RMK I. 1431a
17223.

50 000 HUF
156,25
172,41
10
Hammer price:
75 000 HUF
17224.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
20 000 HUF
62,50
68,97
  Add to cart
  Remove
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott.; Szent Dávid királynak és prófétának száz ötven sóltári a franczia nóták s versek szerént magyar versekre fordíttattak s rendeltettek Szenczi Molnár Albert által. Posonyban és Pesten, 1803., Patzkó Ferenc József, 4+1 t.+2+1152+392+122+4 p. Átkötött egészbőr-kötésben, az eredeti bőr-kötést részben a borítóra kasírozták, javított kötéssel, foltos lapokkal, az első lapon és az utolsó három lapon kis sérüléssel, kis hiánnyal.
17225.

Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a' basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott.; Szent Dávid királynak és prófétának száz ötven 'sóltári a franczia nóták 's versek szerént magyar versekre fordíttattak 's rendeltettek Szenczi Molnár Albert által. Po'sonyban és Pesten, 1803., Patzkó Ferenc József, 4+1 t.+2+1152+392+122+4 p. Átkötött egészbőr-kötésben, az eredeti bőr-kötést részben a borítóra kasírozták, javított kötéssel, foltos lapokkal, az első lapon és az utolsó három lapon kis sérüléssel, kis hiánnyal.

18 000 HUF
56,25
62,07
17
Hammer price:
34 000 HUF
[Honoré Tournély (1658-1729)] Honorati Tournely: Cursus Theologici scholastico-dogmatici et moralis, sive praelectionum theologicarum, quas auctor in Scholis Sorbonicis habuit, tomus II.  I. De Ecclesia Christi.  II. De Gratia Christi.  III. De Justitia & Jure & de Contractibus. Coloniae Agripinae (Köln),1752., Ex Officina Metternichiana, 22+600+4 p Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott, kissé sérült gerinccel, a hátsó táblán kis sérüléssel.
17226.

Available
12 000 HUF
41,38
  Add to cart
  Remove
17227.

8 000 HUF
27,59
Hammer price:
8 000 HUF
Exercice journalier du Chretien a lusage des demoiselles pensionnaixes des religieuses de la congregation de Notre Dame de Presbourg. Nouvelle Ed. augm. et corrigee. Presbourg, 1783, chez Francois August. Patzko, Imprim. Bordázott gerincű bőr kötés, kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
17228.

Exercice journalier du Chretien a l'usage des demoiselles pensionnaixes des religieuses de la congregation de Notre Dame de Presbourg. Nouvelle Ed. augm. et corrigee. Presbourg, 1783, chez Francois August. Patzko, Imprim. Bordázott gerincű bőr kötés, kissé kopottas, egyébként jó állapotban.

6 000 HUF
20,69
Hammer price:
6 000 HUF
17229.

Available
8 000 HUF
27,59
  Add to cart
  Remove
17230.

Available
7 000 HUF
21,88
24,14
  Add to cart
  Remove
17231.

Available
4 000 HUF
13,79
  Add to cart
  Remove
Tordai Vasady Béla: A hit misztériuma. Sárospatak, 1931, Kisfaludy László. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17232.

Available
1 400 HUF
4,83
  Add to cart
  Remove
17233.

Available
6 000 HUF
20,69
  Add to cart
  Remove
17234.

Available
800 HUF
2,76
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.