Books: Other languages

Number of items: 6

Heptameron Francois. Les Nouvelles de Marguerite, Reine de Navarre. Tome second. Berne, 1781. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
17261.

2 000 HUF
6,90
Hammer price:
15 000 HUF
Julius von der Traun: Der Liebe Müh umsonst. Klassische Erzählungen Der Wektkuteratur Bd. 9. Leipzig-Wien-Teschen,é.n.,Karl Prochaska. Német nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés.
17262.

Julius von der Traun: Der Liebe Müh' umsonst. Klassische Erzählungen Der Wektkuteratur Bd. 9. Leipzig-Wien-Teschen,é.n.,Karl Prochaska. Német nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 000 HUF
3,45
  Add to cart
  Remove
Andersen: Zwölf mit der Post. Wien, (ca 1919) Anton Schroll. Berthold Löffler illusztrációival Pótolt gerincű papírkötésben, sérült gerinccel 11 cm
17263.

1 000 HUF
3,45
10
Hammer price:
4 200 HUF
Vegyes német nyelvű távol-keleti témájú könyv, 2 db:  Prof. Dr. Antoni Ferdinand Ossendowski: Japanische Erzählungen. Wien, 1924., Eurasia. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötés.; Klabund: Der Kreidekreis. Spiel in 5 Akten nach dem Chinesischen von - - . Bécs,(1929), Phaidon. Georg Mayer-Marton színes, egészoldalas képeivel. Kiadói aranyozott fűzött egészvászon-kötésben, kiadói illusztrált kartontokban, kissé sérült tokkal.
17264.

Vegyes német nyelvű távol-keleti témájú könyv, 2 db: Prof. Dr. Antoni Ferdinand Ossendowski: Japanische Erzählungen. Wien, 1924., "Eurasia." Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötés.; Klabund: Der Kreidekreis. Spiel in 5 Akten nach dem Chinesischen von - - . Bécs,(1929), Phaidon. Georg Mayer-Marton színes, egészoldalas képeivel. Kiadói aranyozott fűzött egészvászon-kötésben, kiadói illusztrált kartontokban, kissé sérült tokkal.

1 000 HUF
3,45
Hammer price:
1 000 HUF
Vegyes francia nyelvű könyvek, 2 db:  Alfred Baudrillart: Vocation de la France. hn., én., Flammarion. Kissé szakadozott gerincű papírkötésben.+ Paul Jamot: Introduction a lHistoire de la Peinture. Paris,1947., Librairie Plon. Papírkötésben, szakadt gerinccel.
17265.

Vegyes francia nyelvű könyvek, 2 db: Alfred Baudrillart: Vocation de la France. hn., én., Flammarion. Kissé szakadozott gerincű papírkötésben.+ Paul Jamot: Introduction a l'Histoire de la Peinture. Paris,1947., Librairie Plon. Papírkötésben, szakadt gerinccel.

1 000 HUF
3,45
Hammer price:
1 000 HUF
8 db minikönyv - Biblioteca Albina; Mémories du Poéta Libertin; Britannicus - Les Plaideurs, stb.
17266.

1 000 HUF
3,45
Hammer price:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.