2 000 HUF
Richard Wagner: Die Walküre. Vollständiger Klavier Auszug von Karl Klindworth. Mainz-Leipzig-London-Brüssel-Paris, én., B. Schott's Söhne, 315 p. Német nyelven. Aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, néhány lapon bejelölésekkel. Szilassy Győző operaénekes possessori bejegyzésével 1928-ból.