11138. 363. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
18 000 HUF
0 HUF
Zsolnay mezei virág mintás áttört kaspó, kézzel festett, jelzett, alján felirattal "Boglárlelle város 1986", apró kopásnyomokkal, m: 17 cm, d: 15 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert