12098.
363. Closed Online auction
Photo
1 000 HUF
cca 1900 Vángel Károly (?-?) pénzügyi főtanácsos, m. kir. dohányjövedék helyettes igazgatója, keményhátú fotó Szigeti műterméből,Bp., kopásnyomokkal, kis sérüléssel, a Vángel Károlyt ábrázoló szakadozott nyomtatvánnyal, 20x10 cm