Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Bp.,1956, Művelt Nép. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Vegyes könyvtétel, 5 db:
Magyar fűvész könyv. (1988, Múzsák, reprint, kopott borítóval, javított gerinccel.), Oláh Sándor: A családi ház kertje (1974, Mezőgazdasági), Pirk Ambrus: Ötletek a kert berendezéséhez. (1977, Mezőgazdasági), Kedvenc növényeink. (1996, Aquila), Czáka Sarolta-Valló László: A metszés ábécéje. (1987, Mezőgazdasági.) Kiadói kartonált papírkötésben, és kiadói papírkötésben, változó állapotban.
Dr. Istvánffi Gyula: Tanulmányok a szőlő fakórothadásáról. A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet közleményei. II. kötet. Szerk.: Csik-mádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp.,1902, Pallas Rt.,VII+290 p.+I-XXIV t (számozott, színes, kétlapos lithográfiák.) Kiadói papírkötés, a szöveg részen felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban, a kötése sérült, szétvált, a gerince részben hiányos. Ritka!
Vegyes könyv tétel, 3 db:
Barta Miklós: Mindennapi gyümölcseink ételben és italban. Bp.,1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.
Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Bp.,1982, Mezőgazdasági.
Sulyok Mária: Virágos ablakok, erkélyek, és tetőkertek. Bp.,1983, Mezőgazdasági.
Kiadói kartonált papírkötés.
4 db szakácskönyv: Erdős Gábor: Győztesek és mesterek szakácskönyve, Zenei ki mit főz. Muzsikus szakácskönyv. F. Nagy Angéla: Süteményt télen nyáron. ; Hera főzőkönyv.