12489.
363. Closed Online auction
Maps
3 600 HUF
1873 Offizieller plan der Weltausstellung 1873 Wien, Verlag der General-Direction, Stuttgart, Eduard Hallberger, szÃnezett litografált térkép, német nyelven, aranyozott kopott egészvászon-kötésben, vászonra kasÃrozva, kissé dohos, 52x60 cm