15065.
362. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
dr. Hasper Ferencz: Cirkvenica. Budapest, 1895, Wiener Izidor. Kiadói papírkötésben. Gerincénél sérült, borítója foltos, kézírásos bejegyzéssel, tartalomjegyzéklap szakadt, kopottas állapotban.