15050.
362. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.