https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Social sciences Number of items: 28
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2088156
17187
362
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Szinnyei József: A magyar nyelv. Bp., 1914, Hornyánszky. Kilencedik, javított kiadás. Átkötött kopott, foltos egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2089105
17188
362
0
2000
Books: Social sciences
Other collectibles
Nils-Aslak Valkeapää - Kirste Paltto - Klemetti Näkkäläjärvi - Kádár Zoltán: Lappok. Bp., 2014, Nap Kiadó. Ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
Starting price:
2 000 HUF
2091716
17189
362
0
3000
Books: Social sciences
Other collectibles
Nemes Lívia 3 db pszichoanalízissel kapcsolatos könyve valamint egy kétoldalas kézirata: AnnaFreud: Das Ich und die Abwehrmechanismem. Wien, 1956, Karl Abraham: Versuch einer Entwicklungsgeschichte der Libido. Leipzig, 1934. Theodor Reik: Probleme der Religionspsychologie. Leipzig, 1919. Több könyvben tulajdonosi névbejegyzéssel
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2092367
17190
362
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Szemadám György: Vándorok könyve. A tarot kártyától Az ember tragédiájáig. Bp., 2009, Írók Szakszervezete. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1769616
17191
362
0
800
Books: Social sciences
Other collectibles
Papp Jenő: A mai Magyarország erkölcsrajza. Korunk kritikája 1918-1933. Bp., 1934, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
The item is not available
2039399
17192
362
0
2000
Books: Social sciences
Other collectibles
Szárszó. Az 1943. évi balatonszárszói Magyar Élet-Tábor előadás- és megbeszéléssorozata. Bp. 1943, Magyar Élet. 232 l. Számos fényképpel illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1962811
17193
362
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Bognár Cecil: Pszichológia. Bp.,1946,Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, a borítón bejegyzéssel, a címlapon névbejegyzéssel, megviselt állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2004704
17194
362
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Pekár Károly: A filozófia története. Az emberi gondolkodás története. Összeáll. -
Bp. 1902, Athenaeum. XV, 468 l. A 324. l.-től irodalomjegyzék és név- és tárgymutató. Kiadói egészvászon kötés,
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2004959
17195
362
0
800
Books: Social sciences
Other collectibles
Kenedi Géza: Szocziologiai nyomozások. 1-2. köt.
Szocziologiai nyomozások. 1. köt. Bp. 1910. Franklin. VIII, 264 l.; Fűzve, kiadói borítékban.
The item is not available
1924735
17196
362
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Magyar nyelvvédő könyv. Közrebocsátották: Pintér Jenő és munkatársai. Bp.,1938, Sárkány Nyoma Rt., 144 p. Kiadói kissé foltos papírkötés, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1911650
17197
362
0
800
Books: Social sciences
Other collectibles
Papp István: Finn-magyar szótár. Bp.,1970, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
The item is not available
1953623
17198
362
0
1200
Books: Social sciences
Other collectibles
(Halasy-)Nagy József: A filozófia története. Pantheon Ismerettára. Bp.,1921, Pantheon. Kiadói kopott kartonált papírkötés.+ Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Fordította: Dr. Wildner Ödön. Bp.,1988, Göncöl Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. Reprint.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment