Books: Other rarities Number of items: 242
2091105
17514
362
Other collectibles
Hegedűs Lóránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
2088923
17515
362
Other collectibles
1 200 HUF
2092465
17516
362
Other collectibles
Jókai Anna: Három. Bp.,1995.,Széphalom. Kiadói aranyozott kemény-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző által dedikált.
1 600 HUF
2091127
17517
362
Other collectibles
Fekete István: Zsellérek. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
1 200 HUF
2087155
17518
362
Other collectibles
Pease, Allan & Barbara: Miért nem képesek többfelé figyelni a férfiak, és miért nem tudnak eligazodni a térképen a nők? Bp., 2000, Fiesta. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2088844
17519
362
Other collectibles
Zrínyi Miklós: Adriai tengernek Syrenaia. Hasonmás kiadás. Bp. 1980, Akadémiai Kiadó-Magyar Helikon. Kovács Sándor Iván kísérőtanulmányával. Kiadói műbőrkötésben, kiadói karton védőtokban, jó állapotban.
1 000 HUF
2072322
17520
362
Other collectibles
Nyomdaipari enciklopédia. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2001, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2 600 HUF
2072647
17521
362
Other collectibles
Juhász Ferenc: A tenyészet országa. Összegyűjtött versek. 1946-1956. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
A szerző által dedikált.
4 000 HUF
2057382
17522
362
Other collectibles
1 200 HUF
1966195
17523
362
Other collectibles
16 000 HUF
2039482
17524
362
Other collectibles
Csathó Kálmán műveinek 7 kötet:
Most kél a nap., Elbeszélések, Az új rokon. A házasságok az égben kötetnek., Földeken játszó égi tünemény, Mikor az öregek fiatalok voltak, Divat!-Nem divat! Hincz Gyula rajzaival, Te csak pipálj Ladányi (szakadt borítóval, lejáró elülső kötéstáblával, kijáró lapokkal. Bp.,é.n.-1916-1928,Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírkötésben, és kiadói félbőr-kötés, kopott borítókkal.
1 200 HUF
2060516
17525
362
Other collectibles
Háfiz: Versek. Fordította Képes Géza. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerinccen.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035