Books: Other rarities Number of items: 242
2089810
17490
362
Other collectibles
Illyés Gyula: Két kéz. Bp., (1950), Athenaeum. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2092537
17491
362
Other collectibles
Seregély Emy: A szent király. Bp., 1938, Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2088938
17492
362
3800
Other collectibles
3 800 HUF
2090992
17493
362
50000
Other collectibles
Jókai Mór munkái gyűjteményes díszkiadás 1-100. kötet.+Jókai szótár. A-Zs. Bp.,1992-1997, Unikornis. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban.
50 000 HUF
2091419
17494
362
Other collectibles
Horgas Béla: Víg vacsora. Bp., 2001, Liget. Kiadói papírkötés. Számozott (200/18.) példány. A szerző által dedikált.
2 400 HUF
2089770
17495
362
Other collectibles
Jókai Mór: Névtelen vár. Bp., 1895. Franklin Leszik Károly féle festett, aranyozott egészvászon kötésben, kis kopásokkal.
1 800 HUF
2089786
17496
362
Other collectibles
Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Budapest, 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, szép állapotban, egy előzéklap hiányzik
1 000 HUF
2089733
17497
362
Other collectibles
Márai Sándor: Budán lakni világnézet - A városrész Márai Sándor írásainak tükrében. Helikon Kiadó, 2011
1 200 HUF
1998183
17498
362
Other collectibles
Tarbay Ede: Hirtelen ősz.;1991. Bp., 1991-1992, Széphalom Könyvműhely.. Kiadói papírkötés, az egyik a szerző által dedikált.
1 200 HUF
2086907
17499
362
Other collectibles
Aristophanes vígjátékai. I-III. köt. (Egybekötve.) Ford.: Arany János. Bp.,1879-1880,MTA, XXIII+390+402+329 p. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel.
1 000 HUF
2091629
17500
362
Other collectibles
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Gottermayer féle aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kis kopásokkal
1 600 HUF
1999813
17501
362
Other collectibles
Berkó Pál - Fehér Béla: Ki mit gyűjt? Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035