17155.
362. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
Szenes Adolf: A számtan- és algebratanítás vezérkönyve. A bevezetést írta: Imre Sándor. Mennyiségtanítás az élet iskolájában. I. rész. A gyakorló polgári iskola könyvtára. III. köt. Bp., 1932, Délmagyarország Hírlap és Nyomdavállalat Rt., 192 p. Kiadói egészvászon-kötés, Schmutzler Nándor-kötés (Szeged), intézményi bélyegzővel.