11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. I.-II. kötet. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig Bp., [1934],Szerzői kiadása,(Tolnai-Viktoria-ny.),320+320 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben,kissé kopott gerinccel, az I. kötet hátsó borítóján a vászon sérült, kissé foltos.