5 000 HUF
Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai vadásznapló. II. kötet. Bp.,1941, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+378+2 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.