17066.
362. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 400 HUF
11,89 EUR, 12,94 USD
Kákosy Jenő: A magyar buzakérdés megoldása. A buza és buzaliszt minőségének összes fizikai vizsgálómódszerei és minőségvizsgálatainak eredményei. A minőségbuza termesztése és értékesítése. Gyakorlati utmutató és tankönyv a gazdasági iskolák számára. Bp.,(1930),"Kisgazda",(Sárik Gyula-ny.,Cegléd), 216 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.