19130. 361. Closed Online auction Jewellery
55 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag.) asztali lámpa, több részből összerakott, jelzett, levágott dróttal, fa talapzaton, javított, sérült gyertya üveggel, m: 55 cm, bruttó:1490 g
Photo of the item taken by : tánczos_gábor