2nd World War field post, interment camps, ghetto

Number of items: 18

1940 Lengyel internált levél / Polish internee M. KIR. 1/8. HONVÉD GYŰJTŐTÁBOR PARANCSNOKSÁG
4757.
Legend

1940 Lengyel internált levél / Polish internee "M. KIR. 1/8. HONVÉD GYŰJTŐTÁBOR PARANCSNOKSÁG"

2 400 HUF
8,28
1940 Tábori posta levelezőlap Lovasszázad + kétnyelvű TÉCSŐ bélyegzéssel
4758.
Legend

1940 Tábori posta levelezőlap "Lovasszázad" + kétnyelvű "TÉCSŐ" bélyegzéssel

1 000 HUF
3,45
1940 Cenzúrás képeslap a püspöknádasdi lengyel menekülttáborból Krakkóba / Censored postcard from polish refugee camp Püspöknádasd to Krakow
4759.
Legend

4 000 HUF
13,79
1940 Tábori posta levelezőlap / Field postcard M.KIR. 1. HONVÉD REPÜLŐ DANDÁR VONAT GAZDASÁGI HIVATALA + TP 45
4760.
Legend

1940 Tábori posta levelezőlap / Field postcard " M.KIR. 1. HONVÉD REPÜLŐ DANDÁR VONAT GAZDASÁGI HIVATALA" + "TP 45"

2 200 HUF
6,88
1940 Tábori posta levelezőlap a vegyiharc századtól / Field postcard II. vh. szd. pság. + TP 52 A
4761.
Legend

1940 Tábori posta levelezőlap a vegyiharc századtól / Field postcard "II. vh. szd. pság." + "TP 52 A"

1 600 HUF
5,52
1940 2 db értéklevél tábori postaszámra küldve / 2 insured covers sent to field posts
4762.
Legend

2 000 HUF
6,90
1940 Tábori posta levelezőlap / Field postcard M.kir. 102.sz. táb. Mu.szd. + TP 3
4763.
Legend

1940 Tábori posta levelezőlap / Field postcard " M.kir. 102.sz. táb. Mu.szd." + "TP 3"

2 400 HUF
8,28
1940 Tábori posta levelezőlap / Field postcard M.KIR. 20/3 KLGS. MUNKÁS SZÁZAD + TP 58
4764.
Legend

1940 Tábori posta levelezőlap / Field postcard " M.KIR. 20/3 KLGS. MUNKÁS SZÁZAD" + "TP 58"

2 400 HUF
8,28
1941 Tábori posta boríték szovjet bélyeggel és alakulatbélyegzéssel / Field post cover with Soviet stamp
4765.
Legend

1 600 HUF
5,52
1942 Tábori posta levelezőlap orosz bélyegzéssel / Field postcard with Soviet postmark
4766.
Legend

1 400 HUF
4,83
1943 Szegedi vesztegzár táborból küldött tábori levelezőlap
4767.
Legend

1 000 HUF
3,45
1943 Képeslap / Postcard ,,M. kir. 5018. nemzetiségi munkásszázad parancsnoksága
4768.
Legend

1943 Képeslap / Postcard ,,M. kir. 5018. nemzetiségi munkásszázad parancsnoksága"

2 800 HUF
9,66

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 17 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.