15058.
361. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
900 HUF
Barfus: Az elefántok földjén. Egy magyar fiú élményei Afrikában. Átdolgozta: Kemény György. Gara Richárd rajzaival. Bp., é.n.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, javított kötéssel és gerinccel, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, "Békéscsabai Levente Egyesület 1924" bélyegzéssel.