1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Molnár Ferenc két műve: Hétágú Síp. (Tréfák, karcolatok, tárcák.) Bp.,1911, Franklin. Első kiadás. Ismerősök. (Feljegyzések, krónikák.) Bp.,1917, Franklin. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésekben, kopott borítóval.