17254.
361. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
ÁTI kisatlasz. Földrajz leírás, statisztikai adatok. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kopott, kissé sérült vászonkötésben.