6. Wehrgeologischer Lehrgang in Heidelberg 14. bis 20. XII. 1940. mit 2.XII.40 verfügt durch OKH, Gen St d H Gen d Pi u. Fest b Ob d H Az. 39 Geol 18a/In Fest Geol.a, Nr.18 870/40. Berlin, 1941, Reichsdruckerei. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés, számos egészoldalas és kihajtható melléklettel, térképpel, ábrával illusztrálva, német nyelven. Német nyelvű tanulmánykötet kiadvány a katonai geológiáról, benne számos érdekes írással, többek között Franciaországról, Hollandiáról, Belgiumról, Varsóról, Kelet-Poroszországról, Norvégiáról...stb. Jó állapotban./
Half-linen binding, in German.
Szárazajtai Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után. A béke háborúi. 1-2. köt. Bp., 1938, Franklin. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Farkas Pál: Egy önkéntes naplója. Első és második félév. Mühlbeck Károly rajzaival. Modern magyar Könyvtár. Bp.,1911,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, megviselt állapotban.
Bónyi Adorján: Négyesfogat. Bp.,(1942),Singer és Wolfner, 223+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval, a borító szélein kis szakadásokkal, javított gerinccel, kissé foltos lapokkal.
Theodor Plivier: Sztalingrád. Fordította: Kállay Miklós. Bp., 1945, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborítót az átkötéskor felhasználták.