Marjay Frigyes: Szegedtől Uzsokig...1919-1939. Bp.,[1939], Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 203 p.+XXXII t.(Fekete-fehér fotók.) Első kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, jó állapotban.
Vöröss József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térkép. Intézet. 14 db melléklettel. Kissé kopott félvászon kötésben.
Zigány Árpád: Tolnai: A világháború története 1-2. kötet. 1. kötet: 1914-1915. 2. kötet: 1914-1916.Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 448+398 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet: gerincen kis sérüléssel, kis kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban, a II. kötet: kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, a hátsó szennylap kijár.
F. W. Hirst-J.E. Allen: Britisch War Budgets. Economic and Social History of The World War. London-New Haven, 1926, Humphrey Milford-Oxford University Press-Yale University Press. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.