4 800 HUF
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion, 409 p.+ 31 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,