Music, musical notes

Number of items: 26

Kolligátum több Robert Schuman és Liszt Ferenc kottából, félvászon-kötésben:  Robert Schumann: Kreisleriana für Klavier zu 2 Händen. Op. 16.; Robert Schumann: Etudes Symphoniques von - -für Piano Solo. Op. 13.; Robert Schumann: Arabeske Blümenstück. Op. 18. 19. Piano Solo.; Robert Schumann: Klavierwerke 4. Band.; Robert Schumann: Klavierwerke 8. Band.; Robert Schumann: Klavierwerke 9. Band.; Franz Liszt: Walse d Adéle.; Franz Liszt: N.1.: Le Rossignol.; Hans Seeling: Loreley. Characterstück für Pianoforte.; Franz Liszt: Szózat und Ungarischer Hymnus. Gedichte von Vörösmarty und Kölcsey compouirt von Egressy Béni und F. Erkel für klavier gesetzt. N. 1838.; Franz Liszt: Soirées Musicaées de Rossini transcrites pour le Piano par - -. La Regate Veneziana.; Franz Liszt: Soirées Musicaées de Rossini transcrites pour le Piano par - -. La Serenata.; Franz Liszt: Don Carlos de Verdi. Transcription F. Liszt.; Francois Liszt: Soirées Musicaées de Rossini transcrites pour le Piano par - -. La Danza. Tarantella Napoletana.; Franz Liszt: Zwei Stück aus R. Wangers Tannhäuser und Lohengrin für das Pianoforte von: - -.; Franz Liszt: Grand Galop Chromatique.;
13180.

Kolligátum több Robert Schuman és Liszt Ferenc kottából, félvászon-kötésben: Robert Schumann: Kreisleriana für Klavier zu 2 Händen. Op. 16.; Robert Schumann: Etudes Symphoniques von - -für Piano Solo. Op. 13.; Robert Schumann: Arabeske Blümenstück. Op. 18. 19. Piano Solo.; Robert Schumann: Klavierwerke 4. Band.; Robert Schumann: Klavierwerke 8. Band.; Robert Schumann: Klavierwerke 9. Band.; Franz Liszt: Walse d' Adéle.; Franz Liszt: N.1.: Le Rossignol.; Hans Seeling: Loreley. Characterstück für Pianoforte.; Franz Liszt: Szózat und Ungarischer Hymnus. Gedichte von Vörösmarty und Kölcsey compouirt von Egressy Béni und F. Erkel für klavier gesetzt. N. 1838.; Franz Liszt: Soirées Musicaées de Rossini transcrites pour le Piano par - -. La Regate Veneziana.; Franz Liszt: Soirées Musicaées de Rossini transcrites pour le Piano par - -. La Serenata.; Franz Liszt: Don Carlos de Verdi. Transcription F. Liszt.; Francois Liszt: Soirées Musicaées de Rossini transcrites pour le Piano par - -. La Danza. Tarantella Napoletana.; Franz Liszt: Zwei Stück aus R. Wanger's Tannhäuser und Lohengrin für das Pianoforte von: - -.; Franz Liszt: Grand Galop Chromatique.;

3 000 HUF
Tschaikowsky: Barcarolle. Op. 37. N. 5. Edition Schott.
13181.

1 400 HUF
Grieg: Lyrische Stücke. Violne und Klavier. Op. 12. Edition Peters. Szakadt papírkötésben.
13182.

1 600 HUF
Dohnányi Ernő: Serenade für Violine, Viola und Violoncell Op. 10. Kissé szakadozott borító és lapszélekkel.
13183.

2 000 HUF
Dohnányi Ernő: Humoresken Form einer Suite für Klavier. Op. 17.
13184.

2 000 HUF
Dohnányi Ernő: Pastorale. Ungarisches Weihnachtslied für Pianofrote. (Mennyből az angyal.)
13185.

2 000 HUF
1926-1927 Stefán Gyula: II. Lajos király induló. A mohácsi vész 400 éves évfordulójának emlékünnepsége alkalmából szerzette: - -. Díszes borító grafikával (Pfalz.) Mohács, (1926), Friedrich Oszkár, (Bp., Pesti Könyvnyomda Rt.), 5 p.+1927 Sárkány Sándor: Hungária induló. Az 1927. évi házavatás alkalmára. (Hungária Evezős Egylet.) (Bp., Pesti Könyvnyomda Rt. (Falk Zsigmond.), kissé sérült, 4 p.
13186.

1 000 HUF
1941 Ez a tavasz... 1941. Miénk Bácska! Gy. Czikle Valéria verse, tordai Borbély Pál zenéje. Kotta. Bp., 1941, Uray Margit. II. kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, jó állapotban.
13187.

1 000 HUF
33
1940 Veress Endre dalest műsorfüzet 8p.
13188.

1 000 HUF
Liszt: Werke für Klavier zu 2 Händen. Szerk.: Sauer, Emil. 1. köt.: Rhapsodien 9-16. Lipcse, é. n., C. F. Peters. Papírkötésben, jó állapotban.
13189.

1 000 HUF
13190.

800 HUF
cca 1910 Corelli hegedű és zongora szonáták kottafüzet
13191.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF