Music, musical notes

Number of items: 26

cca 1910 Magyar és osztrák nóták kottaiból összeállított kotta füzet félvászon kötésben.
13168.

1 000 HUF
Edward Grieg: Werke für Kalvier zu 2 Händen. Band III. Leipzig, én., C. F. Peters. Aranyozott félvászon-kötésben, német nyelven, 188 p.
13169.

2 000 HUF
Fr. Chopin Sämmtliche Pianoforte-Werke. Band II. (Balladák,etűdök, prelűdök...stb.) Leipzig, én., C. F. Peters. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, hiányzó, hiányos szennylapokkal, egy-két szakadt lappal, 2+279-572 p.
13170.

3 000 HUF
Georges Bizet: Carmen Oper 4 Akten. Wien,én.,Universal-Edition,1 t.+177 p. Német nyelven.+Pietro Mascagni: Cavalleria Rusticana. Mailand (Milano), én. Bote& Bock, 2+106 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapélekkel.
13171.

Georges Bizet: Carmen Oper 4 Akten. Wien,én.,"Universal-Edition",1 t.+177 p. Német nyelven.+Pietro Mascagni: Cavalleria Rusticana. Mailand (Milano), én. Bote& Bock, 2+106 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapélekkel.

2 000 HUF
Robert Schumann Werke für Klavier zu 2 Händen. Band V. (Szonáták, versenyművek..stb.) Leipzig, én., C. F. Peters. Egészvászon-kötésben, német nyelven, 2+843-1071 p.
13172.

2 000 HUF
Fr. Chopins Sämmtliche Pianoforte-Werke. Walzer. (14 keringő.) Leipzig,én., C. F. Peters. Német nyelven. Félvászon-kötésben, 76 p.
13173.

Fr. Chopin's Sämmtliche Pianoforte-Werke. Walzer. (14 keringő.) Leipzig,én., C. F. Peters. Német nyelven. Félvászon-kötésben, 76 p.

2 000 HUF
Robert Schumanns Sämtliche Klavierwerke. I. köt. Werke für Pianoforte Solo. (..gyermek jelenetek, levelek...stb.) Wien-Leipzig, én., Universal-Edition. Német nyelven. Kissé kopott egészvászon-kötésben, 200 p.
13174.

Robert Schumanns Sämtliche Klavierwerke. I. köt. Werke für Pianoforte Solo. (..gyermek jelenetek, levelek...stb.) Wien-Leipzig, én., "Universal-Edition". Német nyelven. Kissé kopott egészvászon-kötésben, 200 p.

3 000 HUF
Kolligátum több kottából, félvászon-kötésben. Közte:  Dohnányi Ernő: Walzer aus dem Ballet Naila von Leo Delibes für Pianoforte.; Dohnányi Ernő: Winterreigen Zehn Bagatellen für Pianforte.; Liszt Ferenc Ausgewhälte Klavierwerke.; Edouard Schütt: Carnaval Mignon.; Alfred Grünfeld: Concertparaphrase über Ch. Gounods Frühlingslied....stb.
13175.

Kolligátum több kottából, félvászon-kötésben. Közte: Dohnányi Ernő: Walzer aus dem Ballet "Naila" von Leo Delibes für Pianoforte.; Dohnányi Ernő: Winterreigen Zehn Bagatellen für Pianforte.; Liszt Ferenc Ausgewhälte Klavierwerke.; Edouard Schütt: Carnaval Mignon.; Alfred Grünfeld: Concertparaphrase über Ch. Gounod's "Frühlingslied."...stb.

2 000 HUF
Johannes Brahms: I. Symphonie. C-moll. Op. 68. Piano Solo. Leipzig, én., N. Simrock. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval, 47 p.
13176.

2 000 HUF
Johannes Brahms: II. Symphonie. D-dur. Op. 73. Piano Solo. Leipzig, én., N. Simrock. Kiadói papírkötésben, 43 p.
13177.

2 000 HUF
Franz Liszt: Sonate H moll für Klavier zu 2 Händen. Leipzig, én., C. F. Peters. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, 35 p.
13178.

1 600 HUF
Franz Liszt Klavierwerke Band XI. Konzerte und andere Werke mit Orchester. Werke für Klavier zu 2 Händen. Leipzig, én., C. F. Peters. Kiadói kissé szakadt papírkötésben, 239 p.
13179.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF