11248. 360. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
18 000 HUF
0 HUF
Meisseni asztali készlet (tálca, hamuzó, gyertyatartó, doboz), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, eredeti dobozában, d:12-37×20 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor