10517.
360. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Vén Zoltán (1941-): Én már látom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×9 cm