15048.
360. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, javított kötéssel.