4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége,(Pallas-ny.) 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.