17090.
360. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dobos C. József: Magyar-francia szakácskönyv. Bp., 1881, Mehner Vilmos. REPRINT! Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.