1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
H. Takács Marianna: Magyarországi udvarházak és kastélyok. (XVI-XVII. század.) Bp.,1970, Akadémia Kiadó. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papÃr védÅ‘borÃtóban, de egyébként jó állapotban.