https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 231

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1903 Apponyi Albert meghívója Deák Ferenc tiszteletére rendezett fővárosi ünnepségre
12997.

1903 Apponyi Albert meghívója Deák Ferenc tiszteletére rendezett fővárosi ünnepségre

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
1902-1903 Udvari Bál táncrendjei 2 db 11x7,5 cm
12998.

1902-1903 Udvari Bál táncrendjei 2 db 11x7,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
1903-1942 Olajiparral kapcsolatos 5 db nyomtatvány: Petroleum Zeitschrift, német nyelvű olajipari gép árjegyzék, törvényjavaslat vámmentesség tárgyában, a Fanto Egyesült Magyar Ásványolajgyárak Rt. Elismert Vállalati Nyugdíjpénztárának alapszabálya
12999.

1903-1942 Olajiparral kapcsolatos 5 db nyomtatvány: Petroleum Zeitschrift, német nyelvű olajipari gép árjegyzék, törvényjavaslat vámmentesség tárgyában, a Fanto Egyesült Magyar Ásványolajgyárak Rt. Elismert Vállalati Nyugdíjpénztárának alapszabálya

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1904 Idegenforgalom és közlekedés. Az Idegenforgalmi és Utazási Vállalat (Központi Menetjegyiroda) beszámolója. 1902. szeptember 10.-től -1903. dec. 31.-ig. Bp.,1904, Idegenforgalmi és Utazási Vállalat, (Bp., Márkus Samu-ny.), 131 p. Kiadói kartonált papírkötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban.
13000.

1904 Idegenforgalom és közlekedés. Az Idegenforgalmi és Utazási Vállalat (Központi Menetjegyiroda) beszámolója. 1902. szeptember 10.-től -1903. dec. 31.-ig. Bp.,1904, Idegenforgalmi és Utazási Vállalat, (Bp., Márkus Samu-ny.), 131 p. Kiadói kartonált papírkötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
1905 Bp., Új Idők, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap II. kötet, szerk. Herczeg Ferenc, egészvászon kötésben
13001.

1905 Bp., Új Idők, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap II. kötet, szerk. Herczeg Ferenc, egészvászon kötésben

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
1905 Rohonczy Gedeon nyílt levele Gróf Andrássy Gyulához s a Válasz! Attól, aki erre leghivatottabb volt. Bp.,1905, Pallas, 30+2 p. Papírkötésben, a 7. oldalon ceruzás jegyzettel.
13002.

1905 Rohonczy Gedeon nyílt levele Gróf Andrássy Gyulához s a Válasz! "Attól, aki erre leghivatottabb volt." Bp.,1905, Pallas, 30+2 p. Papírkötésben, a 7. oldalon ceruzás jegyzettel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1908 Az Interparlamentáris Unió kirándulásának programja
13003.

1908 Az Interparlamentáris Unió kirándulásának programja

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
1908-42 Egyházi közlöny naptára, 2 db Magyar naptár
13004.

1908-42 Egyházi közlöny naptára, 2 db Magyar naptár

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1908-1929 a Magyar iparművészet 2 db és a Magyar építőművészet 3 db lapszáma, érdekes írásokkal
13005.

1908-1929 a Magyar iparművészet 2 db és a Magyar építőművészet 3 db lapszáma, érdekes írásokkal

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
cca 1910 Carl Lauser Stuttgart. Geschäftsbücher-Fabrik und Buchdruckerei cég nagyméretű prospektusa, német nyelven.
13006.

cca 1910 Carl Lauser Stuttgart. Geschäftsbücher-Fabrik und Buchdruckerei cég nagyméretű prospektusa, német nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Vegyes leporelló/album tétel, 3 db: Ricordo di Genova, Ricordo di Venezia, Ricordo di Roma. Fekete-fehér és színes képekkel. Különféle kiadásban. Változó kötésben, az egyik borító szakadozott, egy másik kissé sérült, kopott.
13007.

Vegyes leporelló/album tétel, 3 db: Ricordo di Genova, Ricordo di Venezia, Ricordo di Roma. Fekete-fehér és színes képekkel. Különféle kiadásban. Változó kötésben, az egyik borító szakadozott, egy másik kissé sérült, kopott.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Fiumei Első Magyar Rizshántoló- és rizskeményítőgyár rt. rizsételek receptjeit tartalmazó füzete. 30p. cca 1900
13008.

Fiumei Első Magyar Rizshántoló- és rizskeményítőgyár rt. rizsételek receptjeit tartalmazó füzete. 30p. cca 1900

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
3

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment