https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 231
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2076357
12997
360
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
1903 Apponyi Albert meghívója Deák Ferenc tiszteletére rendezett fővárosi ünnepségre
Starting price:
1 600 HUF
2076351
12998
360
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
1902-1903 Udvari Bál táncrendjei 2 db 11x7,5 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1708240
12999
360
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1903-1942 Olajiparral kapcsolatos 5 db nyomtatvány: Petroleum Zeitschrift, német nyelvű olajipari gép árjegyzék, törvényjavaslat vámmentesség tárgyában, a Fanto Egyesült Magyar Ásványolajgyárak Rt. Elismert Vállalati Nyugdíjpénztárának alapszabálya
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1925737
13000
360
0
12000
Printed Materials
Other collectibles
1904 Idegenforgalom és közlekedés. Az Idegenforgalmi és Utazási Vállalat (Központi Menetjegyiroda) beszámolója. 1902. szeptember 10.-től -1903. dec. 31.-ig. Bp.,1904, Idegenforgalmi és Utazási Vállalat, (Bp., Márkus Samu-ny.), 131 p. Kiadói kartonált papírkötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
2072474
13001
360
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
1905 Bp., Új Idők, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap II. kötet, szerk. Herczeg Ferenc, egészvászon kötésben
Starting price:
1 600 HUF
1988488
13002
360
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1905 Rohonczy Gedeon nyílt levele Gróf Andrássy Gyulához s a Válasz! "Attól, aki erre leghivatottabb volt." Bp.,1905, Pallas, 30+2 p. Papírkötésben, a 7. oldalon ceruzás jegyzettel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2076358
13003
360
0
1800
Printed Materials
Other collectibles
1908 Az Interparlamentáris Unió kirándulásának programja
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2074472
13004
360
0
1200
Printed Materials
Other collectibles
1908-42 Egyházi közlöny naptára, 2 db Magyar naptár
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1770558
13005
360
0
4000
Printed Materials
Other collectibles
1908-1929 a Magyar iparművészet 2 db és a Magyar építőművészet 3 db lapszáma, érdekes írásokkal
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2071853
13006
360
0
1200
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Carl Lauser Stuttgart. Geschäftsbücher-Fabrik und Buchdruckerei cég nagyméretű prospektusa, német nyelven.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2077196
13007
360
0
2200
Printed Materials
Other collectibles
Vegyes leporelló/album tétel, 3 db: Ricordo di Genova, Ricordo di Venezia, Ricordo di Roma. Fekete-fehér és színes képekkel. Különféle kiadásban. Változó kötésben, az egyik borító szakadozott, egy másik kissé sérült, kopott.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
2076340
13008
360
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
Fiumei Első Magyar Rizshántoló- és rizskeményítőgyár rt. rizsételek receptjeit tartalmazó füzete. 30p. cca 1900
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment