Printed Materials Number of items: 231
2073201
12973
360
Printed Materials
Other collectibles
1875 A Borsszem Jankó politikai élclap karácsonyi száma
1 000 HUF
1909516
12974
360
Printed Materials
Other collectibles
1 000 HUF
2071860
12975
360
Printed Materials
Other collectibles
cca 1879-1947 Vegyes papírrégiség tétel, benne különféle papírokkal, nyomtatványokkal.
1 000 HUF
1988505
12976
360
Printed Materials
Other collectibles
1879 Deák Farkas: Magyar hölgyek leveleiről. Értekezések a Társadalmi Tudományok Köréből. V. köt. IX. sz. Bp., 1879, MTA, 25 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
1965484
12977
360
Printed Materials
Other collectibles
cca 1880 Versailles 12 képet tartalmazó litografált leporelló. Egy kép sérült 12x8 cm
3 000 HUF
2070291
12978
360
Printed Materials
Other collectibles
cca 1880-1881 Habsburg Rudolf (1858-1889) trónörökös és Stefánia belga királyi hercegnő (1864-1945), Bp.-Eperjes, Divald Károly fénynyomatai, foltosak, 41x30 cm
2 000 HUF
2075604
12979
360
Printed Materials
Other collectibles
cca 1880 Királyi kegyelet nemzetünk nagyjai iránt. Oktatásul a magyat tanuló ifjúság, buzdításul jó honfiak és honleányok számára. 47p. hn. én. ny.n Aranyozott, kissé sérült egészvászon kötésben.
1 000 HUF
2071586
12980
360
Printed Materials
Other collectibles
cca 1880 Von der englischen Küste Aquarell-Facsimile, Verlag: Artistische Anstalt Gustav W. Seitz, 18×25 cm
1 800 HUF
1748814
12981
360
Printed Materials
Other collectibles
2 600 HUF
1863437
12982
360
Printed Materials
Other collectibles
9 000 HUF
2076023
12983
360
Printed Materials
Other collectibles
cca 1890 Fiume és Abbázia 36 db liografált képet tartalmazó egészvászon kötésű album. / cca 1890 Abbazia & Fiume album with 36 litho images in full linen binding 18x13 cm
6 000 HUF
2073667
12984
360
Printed Materials
Other collectibles
1890 Bp., A budapesti I-III. ker. szállodások, vendéglősök, bor- és sörmérők ipartársulata temetkezési egyletének alapszabályai, 23p
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035