Books: Travelling, Local History

Number of items: 188

15097.

2 000 HUF
Bíró Endre: Monospetri. Emberek, sorsok, dokumentumok. Bp., 2009, Bíró Family-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15098.

1 200 HUF
A föld és népei II.-III. Föld és Népismei Kézikönyv. Hellwald Frigyes és egyéb írók nyomán kidolgozta Dr. Toldy László. II. köt.: Afrika, Ázsia és Ausztrália földrajzi és népismei leírása. III. köt. Európa földrajzi és népismei leírása. Különös tekintettel Magyarországra a legujabb statisztikai adatok alapján dolgozta György Aladár. Bp.,-1880-1881, Méhner Vilmos, 672 p.; VIII +9-656 p. Térképmellékletekkel, gazdag szövegközti, és egészoldalas képanyaggal. Egységes, festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, a II. kötet gerince kissé sérült, kopott, a III. kötet gerince javított, kopott, a II. kötetből egy tábla kijár.
15099.

4 800 HUF
12,97
14,12
15100.

1 000 HUF
Nancy Millichap Davies: Boston. American Traveller. New York, 1990, Gallery Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.+Baedeker MALÉV Útikönyvek: New York.+Izrael. Bp.,1996, Park. Kiadói papírkötésben.
15101.

1 000 HUF
15102.

1 600 HUF
15103.

900 HUF
2,43
2,65
15104.

1 400 HUF
Budapest szobrai. A bevezető tanulmányt írta Lyka Károly. Szerk.: Gádor Endre. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Számos egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15105.

1 200 HUF
15106.

1 000 HUF
15107.

1 400 HUF
15108.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF