Books: Travelling, Local History

Number of items: 188

Mécs Alajos: Az ismeretlen Japán. Bp., 1942, Stádium. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, jó állapotban.
15049.

1 000 HUF
Dr. Bendeffy-Benda László: Afrika meghódítása. Zolnay Lóránd rajzaival. Bp., 1934., Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
15050.

1 200 HUF
Rupp Jakab: Buda-Pest és környékének helyrajzi története. Bp., 1987, ÁKV. Kiadói kartonált papírkötés, két kihajtható térképpel. Reprint.
15051.

1 000 HUF
Juhász Vilmos: Tibet. Bp.,(1936), Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal.
15052.

1 000 HUF
Sven Hedin: Transzhimalája. Felfedezések és kalandok Tibetben. Ford.: Kondor Alfréd. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+330 p.+1 kihajtható térkép. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon sorozat kötésben, kopott borítóval, a 4 színes egészoldalas és 1 színes panoráma kép hiányzik.
15053.

1 400 HUF
16
15054.

3 400 HUF
9,19
10,00
Martin Johnson: Afrika csodavilága. Az elefántok új kiadása. Fordította Ruzitska Mária. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, egy lap sérült, kijár, és az egyik sarka elvált (231/232.), ex libris-szel.
15055.

Martin Johnson: Afrika csodavilága. Az "elefántok" új kiadása. Fordította Ruzitska Mária. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, egy lap sérült, kijár, és az egyik sarka elvált (231/232.), ex libris-szel.

1 000 HUF
Szürke Bagoly (Grey Owl): A vadon fiai. Ford.: Dr. Baktay Ervin. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a borító hátoldalán hiánnyal, a gerincén sérüléssel.
15056.

1 400 HUF
15057.

1 000 HUF
Szekszárd. 1944-1974. Szerk.: K. Balog János, Letenyei György, Mátyás István. Szekszárd, 1974, Szekszárd Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban. Megjelentette Szekszárd város Tanácsa a város felszabadulásának 30. évfordulójára.
15058.

800 HUF
Kardos László: Tiszaigar (Egy tiszántúli falu életrajza, 1744-1944). Bp., 2001. Püski. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval
15059.

1 600 HUF
15060.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF