10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet. Nem teljes. Bp. 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés, változó állapotban, többnyire kopottas borítókkal, egy-két kötet gerincén kis sérüléssel, néhol kissé laza fűzéssel.