Magyar nyomdászok évkönyve 1908. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre. Szerkeszti Novák László. Bp., (19078.) Világosság nyomda. Gazdagon illusztrált, részben színes képekkel. Aranyozott, szecessziós kiadói vászonkötésben. Jó állapotban
Kolligátum Rexa Dezső és Szép Ernő 1-1 művéből:
Rexa Dezső: A nemzeti színház megnyitásának története. Bp.,1928, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 97+1 p.+13 t. Melléklet nélkül. Megjelent 1000 példányban.;
Szép Ernő: Szegény, grófnővel álmodott. Erich Schütz bécsi festőművész eredeti akvarelljei után készült képekkel. Bp.,1921,Hellas,(Johann N. Vernay-ny.), 68 p.+4 t. Első kiadás. Számozott (325/30.) példány.
Átkötött modern félvászon-kötésben, az eredeti elülső borítókat bekötötték.
Koronázási album. Ábrányi Emil, Ambrus Zoltán, Gróf Andrássy Gyula, Gróf Apponyi Albert, Beöthy Zsolt, Berzeviczy Albert, Heltai Jenő, Herczeg Ferenc, Kabos Ede, Gróf Khun-Héderváry Károly, Kiss József, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Rákosi Viktor, Szomaházy István, Báró Wlassics Gyula eredeti közleményeivel.
Bató József, Bér Dezső, Csont Ferenc, Dudits Andor, Endrey Sándor, Gedő Lipót, Herman Lipót, Honti Nándor, Komáromi-Kacz Emőke, Pólya Tibor, Pór Bertalan, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Végh Gusztáv, Vészi Margit, Zádor István eredeti rajzaival és festményeivel. Bp., 1917, Érdekes Újság,(Légrády-ny.). Gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblán aranyozott koronás díszítéssel, a színes IV. Károly kép sérült, viseltes, kijár, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Tóbiás Áron: A magyarok vére. Le san des Hongrois. Tudósítások tollal - mikrofonnal. Párizs-Bp., é.n., Varga-Tóbiás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
Krúdy Gyula 3 műve:
Az utolsó gavallér. (Három kis regény.) Bp.,é.n.,ABC. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
A dévényi fazekas. Bp.,é.n.,(Singer és Wolfner), Új Idők Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
A magyar jakobinusok. Bp.,1948, Népszava. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, ex libris-szel.