Number of items: 367

17713.

1 600 HUF
Lovas István: Jobbegyenes. Bp.,1999,Kairosz. Kiadói papírkötésben. Dedikált.
17714.

800 HUF
Nagy István: Külváros. Bp., 1942, Magyar Élet,(Pesti Lloyd-ny.), 94 p. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.
17715.

800 HUF
17716.

1 000 HUF
Kniezsa István: A magyar helyesírás története. Bp., 1959, Tankönyvkiadó. Újrakötött félvászon kötésben, kopottas állapotban, ceruzás aláhúzásokkal.
17717.

1 400 HUF
Móricz Zsigmond: A fáklya. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban, borítót Berény Róbert rajzolta.
17718.

2 000 HUF
Kipling, Rudyard: Történetek az őserdőből (Jungle Book). Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szakadt gerinccel, kopottas állapotban.
17719.

2 000 HUF
Tarbay Ede: Kő, kavics. Összegyűjtött gyermekversek. Bp.,2014, Fekete Sas. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17720.

1 000 HUF
2 db Mécs László kötet: Élőket nézek, Aláírt, számozott. Bp., é.n. Révai Egészvászon kötésben. Forgószínpad. Bp., é.n. Athenaeum. Egészvászon kötésben
17721.

1 000 HUF
Pálfi Sándor: Újrakezdeni. Bp., 2011, Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés, a lapszéleken és a borító alsó sarkain sérülésnyomokkal. A szerző által dedikált.
17722.

1 000 HUF
17723.

1 200 HUF
Lukács György: Nagy orosz realisták.+Új magyar kultúráért. Bp.,1946-1948., Szikra. Első kiadások. Kiadói papírkötés.
17724.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF