12009.
359. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
1928-1930 Esztergom, régi emlékkönyv, érdekes bejegyzésekkel, két rajzzal. Félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.