19006. 358. Closed Online auction Jewellery
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) szív medál, jelzett, kopásnyomokkal, 2,5×2,5 cm, nettó: 6,8 g
Photo of the item taken by : turóczi_márk