15012.
358. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Rexa Dezső: Margitsziget. Bp., 1940, Officina, 110+1 p.+ 4 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egészoldalas színes táblákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészélvászon-kötés, jó állapotban.