Books: Military

Number of items: 19

Vitézek évkönyve. 1927. I. évfolyam. József királyi herceg altábornagy fővédősége alatt szerkeszti: Pekár Gyula. Bp.,1927, Vitézek évkönyve, (Pallas-ny.), 263 p.+ 20 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, de ezeket leszámítva jó állapotban.
16586.

Vitézek évkönyve. 1927. I. évfolyam. József királyi herceg altábornagy fővédősége alatt szerkeszti: Pekár Gyula. Bp.,1927, "Vitézek évkönyve", (Pallas-ny.), 263 p.+ 20 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, de ezeket leszámítva jó állapotban.

13 000 HUF
35,14
38,24
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp., 1934, Révai. A szerző dedikációjával Nyírő Gyula orvos részére. Kicsit laza vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
16587.

6 000 HUF
16588.

5 000 HUF
1934 A m. kir. csendőrség zsebkönyve. Szerk.: Pinczés Zoltán. Bp., Csendőrségi Lapok. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, egy kijáró lappal.
16589.

3 000 HUF
Tankönyv a tartalékos híradó tisztek részére. Szerk.: Tóth János. Bp., 1973, Zrínyi. Kiadói nylon-kötés.
16590.

4 800 HUF
12,97
14,12
Veltzé Alajos.(szerk.) A mi hőseink: Tisztek. Woinovich Emil vezetése alatt Bp., 1916, Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van, két lap kijár.
16591.

2 000 HUF
16
Kelly Devries-Martin Dougherty et alii: A középkor nagy csatái. 1000-1500. Hastingstől Konstantinápolyig. Ford.: Antóni Csaba. Bp.,2007, Ventus Libro. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16592.

2 000 HUF
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőbortóval, jó állapotban.
16593.

1 400 HUF
16
Magyar Őrszem. Szerk.: Dr. Demjén Géza, Tas József. Bp.,1913, Singer és Wolfner, 238+2 p. Átkötött félbőr-kötésben, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza, sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal.
16594.

1 000 HUF
Klaus-Ulrich Keubke: Uniformen der preußischen Armee. 1858/59. Berlin, 1989, Militärverlag der DDR. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, 10x7 cm.
16595.

1 000 HUF
16596.

6 000 HUF
Siposné Dr. Kecskeméti Klára B. Kalavszky Györgyi A Ludovika egykor és most Bp., 2018.  Zrínyi Kiadó, Kiadói kartonálásban
16597.

4 200 HUF
11,35
12,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF