Books: Hunting Number of items: 20
1926209
17115
358
Books: Hunting
Other collectibles
1 600 HUF
2057264
17116
358
Books: Hunting
Other collectibles
Nemeskéri Kiss Géza-Félix Endre-Glóser Dezső: A hivatásos vadász. I. kötet. Bárcziházi Bárczy Elek előszavával. Bp.,1942,"Pária", 375 p.+ 9 t.(színes táblák.) Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel, jó állapotban.
Félix Endre, A vadászkutyafajták leírása, nevelése és idomitása c. rész írójának dedikációjával.
2 000 HUF
2033614
17117
358
Books: Hunting
Other collectibles
Bodrogi Gyula: A vadász néha főz is. Bp.,1993, Welcome. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. A szerző dedikációjával.
1 400 HUF
2055829
17118
358
Books: Hunting
Other collectibles
Tolnai Kálmán 2 db könyve: Vadhús és halételek.; Ételek vadon termő gombákból és erdei gyümölcsökből. Bp., 1982-1984, Népszava. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
1 000 HUF
2055908
17119
358
Books: Hunting
Other collectibles
Vadásznaptár. 1914. X. évf. Szerk.: Remetei Kőváry János. hn., é.n., nyn. Minikönyv. Ifj. Nágel Ottó 1914-es kiadásának reprint kiadása. Kiadói aranyozott papírkötés.
1 000 HUF
2057087
17120
358
Books: Hunting
Other collectibles
Földes László: Lövés a hegyekben. Vadászok, vadorzók. Bp.,1985,Népszava. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2033621
17121
358
Books: Hunting
Other collectibles
Gyimesi György: A Meru lankáin. Vadászélmények. Pozsony,1975,Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, apró szakadásokkal a papírborítón.
2033625
17122
358
Books: Hunting
Other collectibles
Dr. Bertóti István: Őzhívás. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.+Kedvenc receptjeim. Vadételek. Debrecen,é.n., Glória. Kiadói papírkötés. 1926187
17123
358
Books: Hunting
Other collectibles
1 600 HUF
2059796
17124
358
Books: Hunting
Other collectibles
Tanos Pál: Erdőzúgás. Bp., 2006. Dénes natúr műhely. Kiadói kartonálásban
1 000 HUF
2043016
17125
358
Books: Hunting
Other collectibles
Lakatos Károly: Vadászhit. - A magyar vadászbabonák és hiedelmek kultusza. Bp.,1990, Népszava. Kiadói papírkötés, Reprint!
1 600 HUF
1905682
17126
358
Books: Hunting
Other collectibles
Bánó Iván-Reminiczky Károly: "Boldog vadászidők". Mulatágos vadászhistóriák a század elejéről. Bp., 1995, Cégér. Kiadói Illusztrált papír kötésben, szép állapotban.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035