12475.
357. Closed Online auction
Photo
3 000 HUF
cca 1930-1940 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budai vár, Tárnok utca 18., Unger-ház, Sebó Antal cipész, Özv. Kóbor Károlyné és Leánya Kóbor Házi mosodája, Országos Magyar Tejszövetkezeti Központ üzleteivel, ma: Arany Sas Patika Múzeum, fotó, pecséttel jelzett, a felületén sérüléssel, 48x28 cm