Mixed banknote and coin lots

Number of items: 25

3db klf réz- és bronzpénz, közte 1851B 1kr Cu, San Marino 1935R 5c Br T:1-,2-
31458.

1 000 HUF
3,12
3,42
3db-os vegyes magyar és külföldi rossz tartású, sérült ezüstpénz tétel, közte Orosz Birodalom 1902. 15k Ag T:3,3-
31459.

1 000 HUF
3,12
3,42
3db fekete érmetartó album, vegyes magyar és külföldi érmékkel, közte néhány érdekesebb darab: Brit-India 1840. 1R Ag Viktória; 1706. X Poltura Cu II. Rákóczi Ferenc T:vegyes
31460.

3db fekete érmetartó album, vegyes magyar és külföldi érmékkel, közte néhány érdekesebb darab: Brit-India 1840. 1R Ag "Viktória"; 1706. X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" T:vegyes

10 000 HUF
31,15
34,25
19
10db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel, közte 2db ezüstérme T:vegyes
31461.

1 400 HUF
4,36
4,79
11db-os vegyes érme és emlékérem tétel, közte több magyar Ag emlékérem: 1994. Balassi Bálint halálának 400. évfordulója / Életünket, amellyel sorsunknak tartozunk, fordítsuk a haza üdvére jelzett Ag emlékérem (36,58g/0.925/42,5mm); Csóka Zsuzsanna (1962-) DN Kőszeg jelzett Ag emlékérem (31,48g/0.925/42mm); 1946. 5Ft Ag vastag Kossuth T:PP,BU,1-
31462.

11db-os vegyes érme és emlékérem tétel, közte több magyar Ag emlékérem: 1994. "Balassi Bálint halálának 400. évfordulója / Életünket, amellyel sorsunknak tartozunk, fordítsuk a haza üdvére" jelzett Ag emlékérem (36,58g/0.925/42,5mm); Csóka Zsuzsanna (1962-) DN "Kőszeg" jelzett Ag emlékérem (31,48g/0.925/42mm); 1946. 5Ft Ag "vastag Kossuth" T:PP,BU,1-

36 000 HUF
112,15
123,29
18db-os fém és műanyag múzeumi érme és játékpénz albumba rendezve T:vegyes
31463.

2 000 HUF
6,23
6,85
20db-os vegyes magyar és külföldi érme és emlékérem tétel, közte 6db ezüst: DN Szentendrei Emlék / BÁV Ag emlékérem (16g/0.925/32mm); Németország 2002F 10E Ag Euro bevezetése; Orosz Birodalom 1899. 1R Ag II. Miklós T:1-,2,3 ly.
31464.

20db-os vegyes magyar és külföldi érme és emlékérem tétel, közte 6db ezüst: DN "Szentendrei Emlék / BÁV" Ag emlékérem (16g/0.925/32mm); Németország 2002F 10E Ag "Euro bevezetése"; Orosz Birodalom 1899. 1R Ag "II. Miklós" T:1-,2,3 ly.

14 000 HUF
43,61
47,95
23db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel Moments of Freedom tálcán, Ausztria 1976. 100Sch Ag Innsbruck - XII. téli olimpia / Lesikló sánc; Dél-Afrika 1966. 1R Ag Jan van Riebeeck; Kanada 1965. 1$ Ag II. Erzsébet T:1-,2 tálca sérült és ragasztott
31465.

23db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel "Moments of Freedom" tálcán, Ausztria 1976. 100Sch Ag "Innsbruck - XII. téli olimpia / Lesikló sánc"; Dél-Afrika 1966. 1R Ag "Jan van Riebeeck"; Kanada 1965. 1$ Ag "II. Erzsébet" T:1-,2 tálca sérült és ragasztott

11 000 HUF
34,27
37,67
24db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel Moments of Freedom tálcán közte 15db ezüst, 2006. 5000Ft Ag Nándorfehérvári diadal, Mongólia 2003. 1000T Ag Ázsia történelme - Konfuciusz T:PP,1-,2 tálca sérült és ragasztott
31466.

24db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel "Moments of Freedom" tálcán közte 15db ezüst, 2006. 5000Ft Ag "Nándorfehérvári diadal", Mongólia 2003. 1000T Ag "Ázsia történelme - Konfuciusz" T:PP,1-,2 tálca sérült és ragasztott

30 000 HUF
93,46
102,74
25db vegyes magyar és külföldi érme tétel Leuchtturm tálcán, közte 2003. 20Ft Deák Ferenc 10x), 2004. 2EUR Mátyás király - Phoenix vitorlás próbaveret, 1938. 100P aranyozott Ag utánverete (5,5g/0.999) T:1-,2
31467.

25db vegyes magyar és külföldi érme tétel "Leuchtturm" tálcán, közte 2003. 20Ft "Deák Ferenc" 10x), 2004. 2EUR "Mátyás király - Phoenix vitorlás" próbaveret, 1938. 100P aranyozott Ag utánverete (5,5g/0.999) T:1-,2

7 000 HUF
21,81
23,97
26db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel éremtartó kazettában, kivehető tálcával, közte 14db ezüst, 1909KB 5K Ag Ferenc József; Csehszlovákia 1948. 100K Ag 600. évforduló - Károly Egyetem; Szocialista Szövetségi Szovjet Köztársaság 1922. 50k Ag T:1-,2,3
31468.

26db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel éremtartó kazettában, kivehető tálcával, közte 14db ezüst, 1909KB 5K Ag "Ferenc József"; Csehszlovákia 1948. 100K Ag "600. évforduló - Károly Egyetem"; Szocialista Szövetségi Szovjet Köztársaság 1922. 50k Ag T:1-,2,3

24 000 HUF
74,77
82,19
28db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel Egyesült Európa éremtartó tálcán, közte 16db ezüst, Amerikai Egyesült Államok 1964. 1/2$ Ag Kennedy; Ausztria 1808A 20kr Ag I. Ferenc; 1997. 750Ft Ag Labdarúgó VB T:PP,1-,2 patina, tálca sérült és ragasztott
31469.

28db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel "Egyesült Európa" éremtartó tálcán, közte 16db ezüst, Amerikai Egyesült Államok 1964. 1/2$ Ag "Kennedy"; Ausztria 1808A 20kr Ag "I. Ferenc"; 1997. 750Ft Ag "Labdarúgó VB" T:PP,1-,2 patina, tálca sérült és ragasztott

26 000 HUF
81,00
89,04

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

357. Auction:
Payment deadline is 15 November

358. Auction:
From 12 to 21 November
Payment deadline is 29 November
Viewing: From 19 to 21 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.